Wystarczy raz spróbować by polubić nas na zawsze!

Menu

Dla Firm

Torty dla firm na zamówienie Warszawa

Jeżeli szukasz sposobu na to, jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, słodka przesyłka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Oferujemy Twojej firmie wszystko to, czego potrzebujesz - dostarczamy muffinki, pączki, torty z nadrukiem, babeczki z kremem, torty w masie cukrowej, mazurki oraz tarty. Zawsze też wystawiamy fakturę VAT, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy pamiętać o podaniu numeru NIP.

Sprawdź naszą ofertę tortów firmowych!Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Wyjątkowe realizacje zachwycają
nie tylko podniebienia,
ale i oczy.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem,
logo firmy lub logotypem
w masie cukrowej.

Feature 1

Troska o całą realizację

Twoje zamówienie dostarczymy
pod każdy wskazany adres
w Warszawie i okolicach.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Tort z okazji urodzin marki, którą wszyscy znamy
Dla marki, którą znają wszyscy na świecie. Całość aranżacji wykonana była w jasnych barwach, kontrastując z "firmową" czerwienią. Na wierzchu ręcznie wykonaliśmy upamiętniający napis i logo marki.

Każde zamówienia jest indywidualne i istnieje możliwość umieszczenia na torcie wybranego podpisu, obrazu lub logo firmy. Przyślij nam zatem swój projekt, chętnie wykonamy go dla Ciebie!

Tort z nadrukiem dla P&G
Tort z nadrukiem firmowego logo wykonywany na jadalnym opłatku, który u naszych Klientów cieszy się wielkim zainteresowaniem! Wykończony delikatną dekoracją z owoców. Oprócz elementów drukowanych, na torcie umieściliśmy również napis 3D.

W cukiernictwie naprawdę wiele rzeczy jest możliwych. Na Państwa zapytanie przygotujemy dedykowaną propozycję uwzględniająca Wasze wszystkie prefernecje. Zachęcamy do kontaktu!

Tort z maszynką do golenia
Kto powiedział, że maszynki z ostrzami służą tylko do golenia? nic bardziej mylnego - można nimi również ozdobić tort! Tym razem przedstawiamy nasze dzieło (tort 3D) ozdobiony ręcznie wykonanym modelem maszynki do golenia. Tym razem zamiast napisu powierzchnię tortu koloryzują geometryczne figury wykonane z masy cukrowej. Mam ynadzieję, że podoba się Państwu dobór kolorów

Tort dla programu telewizyjnego
Tym razem przedstawiamy tort z logo popularnego programu, który mogliście Państwo również oglądać w telewizji. Tort z nadrukiem na masie cukrowej z delikatną dekoracją, dzięki której jest on bardzo elegancki i szykowny.

Zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych Klientów odnośnie wyglądu. Smak oraz nadzienie lub rodzaj kremu możesz wybrać według swoich preferencji!

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.