Wystarczy raz spróbować by polubić nas na zawsze!

Menu

Torty weselne

Torty weselne na zamówienie Warszawa

Wiemy, że ten Dzień jest dla Was wyjątkowy. Jako profesjonalni Cukiernicy sprawimy, że ten dzień zapadnie w pamięć na długo zarówno Wam, Rodzinie jak i gościom weselnym. Korzystając z naszych usług pomożemy Wam we wszystkich aspektach związanych ze słodką częścią Waszej uroczystości, a w wielki dzień doręczymy Wasz wymarzony tort i dopilnujemy, że wszystko przebiega zgodnie z Waszym planem.

Sprawdź naszą ofertę tortów weselnych „szytych na miarę”!


Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Nasze doświadczenie pozwala wykonać fantastyczne dzieło i zatroszczyć się o każdy
detal.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Każdy ślub jest odbiciem Waszych marzeń i upodobań, dlatego stworzymy niebanalny tort pasujący do koncepcji wesela.

Feature 1

Troska o całą realizację

Nie tylko wykonamy pyszny tort, ale dostarczymy go do Domu Weselnego i zadbamy o odpowiednią oprawę.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Tort artystyczny ozdobiony różami
Tym razem przedstawiamy tort w jednolitym, białym kolorze. Dekorację tortu stanowią ułożone od samej góry kwiaty róż, które sprawiają, że prezentuje się on bardzo elegancko. Taka aranżacja na pewno wywoła pożądany efekt i "rozświetli" salę weselną.

Tort składa się z czterech pieter. Niebywałą zaletą tortów piętrowych jest możliwość wybrania innych smaków dla każdego piętra. Dzięki temu traficie Państwo bezbłędnie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Tort piętrowy z łabędziami
Specjalizujemy się również w tortach piętrowych. W tym przypadku wykonaliśmy cztery piętra tortu. Dla Młodej Pary bardzo ważne było, aby kolor wykończenia tortu korespondował z wybraną kolorystyką ślubną. Dekoracja wykonana jest ze złotych wstążek ułożonych na każdym piętrze. Całość uzupełniają figurki łabędzi, które nadają jej niebywały, bajkowy charakter.

Każde piętro tego wyjątkowego tortu ma inny smak, co jest niebywałą zaletą tortów piętrowych. Dzięki temu traficie Państwo bezbłędnie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Tort naturalny z owocami
Tym razem przedstawiamy tort w jednym, białym kolorze. Dzięki dekoracji z owoców tort ma bardzo naturalny i swojski charakter - wyglądem przypomina jakby był zrobiony domowymi metodami, ale powstał w naszej pracowni przy udziale najlepszych cukierników.

Każde piętro udekorowane jest owocami leśnymi: malinami, jeżynami, jagodami, truskawkami i czereśniami. Smak każdego piętra można wybrać osobno co jest wielką zaletą tortów piętrowych.

Tort piętrowy z kwiatam
Ta realizacja wymagała specjalnej konstrukcji - stelażu, na którym umieściliśmy poszczególne piętra tortu. Każde z nich ozdobione jest kwiatami Eustomy w kolorach kremowym i fioletowym. Wszystko zgodnie z wybraną przez Państwa Młodych kolorystyką ślubną. Dół tortu "obwiązany" jest dodatkowo kokardą.

Niebywałą zaletą tortów piętrowych jest możliwość wybrania innych smaków dla każdego piętra. Dzięki temu traficie Państwo bezbłędnie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

 

Bardzo chętnie pomożemy Wam w stworzeniu wyjątkowego tortu weselnego, który uświetni Waszą uroczystość. Chętnie spotkamy się z Wami i zaprezentujemy nasze realizacje "na żywo", połączeniu z degustacją.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.